Fragman kalitesi filmin izlenme sayısını belirler

İnternetin olmadığı dönemlerde film yapımcıları filmin izlenip izlenmeyeceğini ölçmek için gazetelere reklam verir veya o film ile ilgili sansasyonel bir haber yaptırırlardı.

Okuyucuların vereceği tepkiye göre de film için yatırımı artırıp artırmamayı düşünürlerdi. Bu çok belirleyici bir anlayış olmasa da küçük bir fikir verirdi. Sonuç da kaderine razı olarak kararını verir ve film çekilmeye devam ederdi.

sinema izle
sinema izle

Günümüz internet teknolojisi bu anlayışın değişmesine neden olmuş ve fragman önceden çekilerek sosyal paylaşım siteleri ve video siteleri aracılığı ile izleyicilerin onayına sunulur. Özellikle film video siteleri onlar için çok önem taşır. Gerçek film izle seyircisinin buradan yapacağı değerlendirme ve tepkiler onlar için çok önemlidir.

fragman  dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerine de izlenmeye verildikten sonra tepkiler ölçülür. Oyuncuların performansı ve diğer ayrıntılar gözden geçirilerek filmin çekimine ona göre devam edilir. Aslında son derece başarılı olan bu uygulama film izle meraklısı seyirciler içinde iyi olacaktır. Fragman izlemek için siz de sitesini ziyaret ederek tüm film fragmanlarını donmadan izleyebilirsiniz.

2 Comments

  1. Çok fazla sayıda film izliyorum fakat fragmanlarına bakmak çok fazla aklıma gelmemişti genelde açıklamaları okuyorum fakat bu önerdiğiniz sitede güzel detaylar var. fragman ile birlikte bazı bilgiler de veriliyor olması güzel

  2. Bence film sitesi kadar önemli fragman siteleri, çünkü hangi filmi izleyeceğimize karar verdiren temelde fragmanlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.