Fransız Stili Zoopa

Şık ve zarif bir Fransız stili Zoopa modeli ile siz de kendinizi baştan yaratabilirsiniz. Firmanın 2012 yaz sezonu için hazırladığı modellere yakından bakarak ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Fransız stili Zoopa, bu yaz için hazırladığı konseptinde denizci çizgileri ağırlık göstermektedir. Bunun yanında çizgili kanvas malzemeler aracılığı ile hazırlanmış çanta ve sandalet modellerini de Zoopa koleksiyonu içerisinde görmek mümkündür.

Zoopa’nın 2012 yılı için kullanıcılara sunduğu yaz koleksiyonu 8 farklı çizgiden oluşmaktadır. Bunlar arasında karşımıza çıkanlar Cannes, Woodstock, Sundance, Glastonbury, Oktoberfest, Madi Gras, Cherry Blossom ve Vedenik Karnavalı olmaktadır. Fransız stilinden vazgeçemeyen herkes için oldukça şık modellerin yer aldığı bu çizgi koleksiyonları, tamamen moda tutkunlarına hitap etmektedir.

Diğer yandan genç kızlara özel tasarlanan çanta ve sandalet modelleri, yaz modellerini baştan sona yepyeni bir tasarıma kavuşturmuştur. Genellikle 20 – 35 yaş aralığı için üretimler yapan firma, modayı yakından takip eden konseptler sergilemektedir. Siz de bu konseptler dahilinde dilediğiniz kıyafetten birini seçebilir ve bu yaza damganızı vurabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.