Galaxy kamera ülkemizde

Samsung yine devrim yaratacak bir proje ile karşımıza gelmişti ve şimdi o proje yayında.. Galaxy Camera sonunda ülkemizde.

Samsung geçtiğimiz Ağustos ayında IFA 2012 fuarında düzenlemiş olduğu Mobile Unpacked 2012 etkinliğinin ikinci ayağındı Berlin’de gerçekleştirmişti. Bu fuarda yenilikçi ürünlerden biri olan Galaxy Camera tanıtılmıştı..

Bu kamera+akıllı telefon karışımı cihazı ülkemize sokan ilk operatör Avea oldu.. 1699 TL peşin satış fiyatıyla resmi iletişim merkezlerinde yavaş yavaş cihazın satışını başlanmış durumda.. Yakında avantajlı tekliflerle de kamera+akıllı telefon karışımı bu cihaza yakında sahip olabileceksiniz.

galaxy kamera
galaxy kamera

16 MP kamerasıyla dikkatleri toplayan Galaxy Camera’nın teknik özelliklerini hep birlikte görelim. Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olan cihazın işlemcisi Exynos 4 Quad, 1 GB RAM ile birlikte geliyor.. 3G desteği yani hücresel data desteğini barındıran cihazın bataryası ise 1650 mAh olarak belirtiliyor ve 720p HD çözünürlüğünde 4.8 inç ekranında 16 MP sensör ile çekilmiş fotoğrafları ile bizlerinde gözlerini kamaştırmaya devam edecek..

Resmen bir devrim niteliğinde.. Wifi bağlantısıda bulunacak bu bağlantı ile sosyal medyalara kolay bir şekilde bağlanıp fotoğraflarınızı yükleyebileceksiniz. Gerçekten muhteşem bir kamera.. Kameralar arasında büyük bir devrim yaşatıyor bize Samsung.. Android piyasasında da en iyi yerde olan şüphesiz Samsung diyebiliriz. Kamerada ki teknik özellikler ise gerçekten cezbedici. Özellikle 720p HD çözünürlüğü ve 16 MP olması gerçekten kullanıcılar için büyük bir güzellik kamera içinse büyük bir özellik.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.