Geniş İç Hacim Ve Grundig Mikrodalga Fırın

Evinize kullanacağınız mikrodalga fırın modellerinin, sizin için uygun olmasını ve özellikle de sizin isteklerinizi karşılayabilecek kapasiteye sahip olmasını istiyorsanız Grundig markasını tercih edebilirsiniz. Grundig kalitesine güvenerek alacağınız mikrodalga fırın modellerinin ölçüleri genellikle standarttır. Mikrodalga fırın ölçüleri; yükseklik – genişlik – derinlik 282x470x377 cm’dir. Bundan dolayı standart ölçülere sahip olan bir mikrodalga fırın mutfağınızda çok yer kaplamayacaktır. Beklenilen alandan fazla yer meşgul etmeyecektir. Her türlü soğuk gıdanızı eşit olarak ısıtacaktır. Eşit oranda ısınan bir yemeğin lezzeti ile gününüz, geceniz daha huzurlu geçecektir.

grundig mikrodalga fırın
grundig mikrodalga fırın

 

Mikrodalga Fırın Kullanımının Rahatlığı İle Yemekler Her Vakit Sıcak

Grundig mikrodalga fırın modellerinin özelliklerinden bazıları şunlardır; Inox renklidir. Inox renge alternatif olarak beyaz renkli mikrodalga fırınlarda mevcuttur. 800 Watt güç, 6 programlı otomatik pişirme fonksiyonu, 5 ayrı güç seviyesi elektronik kontrol ve dijital gösterge ve 20 lt iç hacim kullandığınız mikrodalga fırından çok daha fazla memnun olmanızı sağlayan özelliklerdendir. Bu özelliklerin yanı sıra hızlı ısıtma fonksiyonu, çocuk kilidi, iç aydınlatma ve cam fırın kapağı da Grundig mikrodalga fırın modellerinin beğeni kazanmasını sağlamaktadır. 360 derece dönen tabak ve iç aydınlatma özelliği ile yemeğiniz ısınırken görebilecek, döner tabak ile eşit olarak ısınan bir yemeğiniz olacaktır. Grundig markalı mikrodalga fırının 30 dakikalık zaman ayarlaması vardır. Mikrodalga fırın modellerinin birde zil sesi ile uyarı verme özelliği vardır.

Bu özellik sayesinde süreli olarak ayarlamış olduğunuz zamanın dolumun da uyarı veriliyor. En güzel mikrodalga fırın modellerine ait görselleri görme ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden ürünlerin özelliklerini diğer modellerin özellikleri ile kıyaslayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.