Gülmek yüz kaslarına ve beynin ilacı

Gülmek yüz kaslarına ve beynin ilacı

Gülmek beynimize, vücudumuza çok faydalı bir hormon salgılamasını sağlar. Gülmenin faydaları saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çoktur ve bizi hem ruhsal hem de fiziksel açıdan dinlendirici etki bırakmaktadır.

İnsanlar gülerken ki yüz kaslarının aldığı şekiller yüz felci riskini azaltmaktadır ve sinirlendiğimizde ise yüz felci olma ihtimalimiz artmaktadır. Stand-up dünyasının ve komedi video izle gibi sitelerin bizlerin gülme konusundaki faydalarından dolayı video siteleri tercih edilmektedir.

ata demirer
ata demirer

En iyi stand-up yapan kişilerden biri olan Ata Demirer hem mimikleri, hem konuları hem de hareketleri olsun seyircilerine çok keyifli dakikalar yaşatarak insanların sağlıklarına yarar da sağlayan bir kişi olan Ata Demirer izle, ülkemizdeki en çok tercih edilen tek kişilik komedi gösterilerinden birini kendisi yapmaktadır.

Kendi başına gösteri yapan Ata Demirer üstün yetenek taklidiyle her şekle girebilen ve mimiklerinin bu işe elverişli olmasıyla birlikte bizlerin kahkahalar atmasına neden olan Ata Demirer Tek kişilik dev kadro izle ile her saniye güleceğinize ve karnınıza ağrılar girebileceğine emin olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.