Güzel oyunların adresi

İnternette son yıllarda bir çok oyun sitesi kuruldu ve bu sitelerin tamamı da birbirinin taklidi özelliğindedir. Hal böyle olunca bir sitedeki oyunlardan bıkarsınız ve başka bir siteye geçersiniz.

Fakat o yeni sitede de gördüğüz manzara sizi şok eder. Çünkü diğer sitedeki oyunların hemen hemen hepsi o sitede de vardır ve siz de haliyle oynadığınız oyunları bir daha oynamak istemezsiniz.

yeni oyunlar
yeni oyunlar

Sitelere yeni oyunlar eklemek son derece zahmetli bir işdir. Bunu yalnızca oyunseverlerine değer veren bir site gerçekleştirebilir. Bunun için özverili olmak şarttır.

en yeni oyunlar site site arayarak bulmak ve onları günlük kendi sitesine yerleştirmek bir editör tutmak gerekir. Bu da siteye artı bir maliyet doğuracaktır. Büyük ve oyuncularına değer veren siteler bunu gerçekleştirebilir.

Yeni oyunların geneli güzel oyunları olmaktadır. Bunun sebebi oyun yapımcılarının her geçen gün teknolojilerini geliştirmesi ve diğer oyunların açıklarını kontrol etmeleridir.

Bu sayede açıkları kapatarak oyuncuların daha çok beğenecekleri oyunları yapmaya çalışırlar. İşte adresi de böyle bir sitedir. Buradaki oyunların tamamı en yenileridir ve en güzelleridir.

3 Comments

  1. Küçüklüğümüzde ne oynardık flash oyun. Çok iyi oyunlar var bu sitede teşekkürler. 🙂

  2. Cengiz beyin de dediği gibi küçüklüğümüz oyunları flash oyunlar. Doğru dürüst yoktu böyle şimdiki zamanki gibi fifalar vs.. Halen daha arada oynarım.

  3. Şimdikiler pes,fifa,call of duty gibi oyunlar peşinde. Halbuki flash oyunlarının tadının farklı olduğunu bilmiyorlar ki..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.