Güzellik İçin Bronzlaşın

Güzelliğinin en ince sırlarından biri Bronz olmak

Bronz tenli olmak insana ayrı bir güzellik ve güven vermektedir. Bu yüzden de yazları bol bol güneşin altına yatıp bronzlaşmaya çalışmaktayız. Ayrıca rengimiz açılacak diye de çok korkarız. Çünkü kışı da bronz tenle geçirmek isteriz. Aslında güneş altında fazla kalıp bronzlaşmak sağlığımız açısından da iyi değildir. Ozon tabakasının delinmesiyle birlikte güneş ışınlarının kanserojen etkisi de artmıştır.

solaryum merkezi

solaryum merkezleri bizlere dört mevsimi yaz yapmaktadır. Sadece yazın bronzlaşmak değil kışları ve baharları da bronzlaşabiliriz. Hatta rengimiz açılacak korkusu bile yaşamamalıyız. Hemen bir Solaryuma gidip bronzluğumuzu tazeleye biliriz. Yazın hiç denize gidemeyip bronzlaşamayanlar için de solaryumlar bulunmaz nimettir.

Solaryum merkezlerinde sizleri daha sağlıklı bir şekilde bronzlaştırıyorlar. Solaryum cihazları filitreleri sayesinde kanserojen etkisi yoktur ve ayrıca cildimizde bizi rahatsız edecek kızarmalar ve su toplamaları olmaz. Solaryumlara sadece bronzlaşmak için değil doktor tavsiyesiyle de gidenler vardır. Sedef hastalığı, kemik erimesi olanlar, çeşitli eklem ağrıları olanlar, sivilceli ve yağlı bir cildi olanlar için tedevi edici bir etkisi vardır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.