Halı yıkama fabrikaları istanbul

Halı temizleme oldukça zor bir iştir. Bu iş için bir çok makine piyasada bulunabilmekte. Ancak bu makinelerle halı temizliği yapmak oldukça zor. Makineler oldukça ağır ve yerinden oynatılması zor ürünler. Bir halı yıkama yarım gününüzü alabilir.

halı yıkama
halı yıkama

Halılardan sadece kiri üste çıkaracağını iddia eden ürünler de ev hanımları tarafından beğenilmedi. Bu ürünlerin çoğu halıdaki kirleri üste çıkarsa da zaman için halının tüy kalitesinin düşmesine neden oluyor.Halı Yıkama bu yüzden önemlidir. Bu maddelerin uygulandığı çoğu halı kısa süre içinde kötü bir görüntü ile karşı karşıya kalıyor.

istanbuldaki halı yıkama firmaları

Ayrıca halıları yıkadıktan sonra kurutmak da büyük bir sorundur. Zamanında kurumayan halılar koku yapar ve bu kokuyu halıdan çıkartmak sanıldığından çok daha zordur.

Büyük paralar verip uzun arama sonucu karar verdiği halılarının bu hale gelmesini isteyemenler bunları gün geçtikçe kalitesi daha da artan halı yıkama merkezlerine teslim edebilirler. Bu merkezlerde halılarınız yıkama şartlarına uygun olarak yıkanır ve size en kısa zaman içinde kurumuş olarak teslim edilir.

Bahçelievler halı yıkama

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.