Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Halı yıkama işi bir hayli zor ve ustalık isteyen bir iştir. Eryaman halı yıkama firması olarak uzun yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bir çok fırsattan yararlanabilirsiniz. Eryaman Halı Yıkama işlemlerini aşağıda kısaca anlatalım.

eryaman halı yıkama

– İlk olarak halılarınız ücretsiz servislerimiz sayesinde kapınızdan alınır.
– Daha sonra halılarınızı ilk sokacağımız işlem temizleme işlemidir. Üzerinde bulunan bütün toz ve pislikleri temizleriz.
– Daha sonra halı yıkama makinemiz ile halılarınız 2-3 defa yıkanmaktadır. Makinelerimizin gücü sayesinde en derin noktalardaki pislikler bile çıkacaktır.
– Halılarınızı yıkadığımız şampuanlar kesinlikle kimyasal madde içermez.
– Sonra halılarınızı yumuşatıcı ile son kez yıkarız ki ilk günkü gibi yumuşacık bir halıya kavuşabilirsiniz. koltuk yıkama
– Halılarınızı son olarak da makinemize sokarak sıkma işlemini gerçekleştiririz. Sıkma işlemi sonucunda halılarınız sadece nemli olacaktır.
– En son iş ambalajlanarak arabalara koyulur ve sizlere tekrar teslim edilir.

Eryaman halı yıkama firması olarak sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler sayesinde bu aşamalara kadar gelmiş bulunmaktayız. Sizlerde bir telefon aracılığı ile bizlere ulaşarak halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.