Hanımın Çiftliği 32. Bölüm İzle

Orhan Kemal’in 3 ciltlik eseri olan Hanımın Çiftliği, 1.8 milyon TL’ye mâl olarak Türk televizyonlarının en maliyetli yapımlarından biri.Her hafta yeni bir heyecan ile karşımıza çıkan Hanımın Çiftliği , 32.bölümde de izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı.Güllü ile Cemşir’e ne olacak ? Hamza öldü mü ? hepsi ve daha fazlası için

Güllü, annesinin hareketlerinden şüpheleniyor ve babası Cemşir’in peşine düşüyor. Kemal, artık Halide ile adım attıkları yeni hayatlarına bir düzen vermek istemektedir. Uzun zamandır bir iş bulma düşüncesi içinde olan Kemal, Muhsin Usta’nın da yardımıyla küçük bir atölyede işe başlar.
Güllü’nün üstü kapalı olarak yaptığı şantaj Halide için büyük bir hayal kırıklığı olmuştur. Ne yapacağını bilemeyen Halide, kafasında oluşan soru işaretleriyle baş başa kalmıştır.
Zaloğlu, Pakize’nin kendisine gösterdiği yakınlık karşısında her geçen gün mest olmakta ve bu durumu kullanarak ona adım adım yaklaşmaya çalışmaktadır. Kabak, ise Zaloğlu’nun bu uğraşını fark etmekte ve içten içe sinir olmaktadır.

Herkes, Hamza’nın ölüm haberiyle Muzaffer Bey cinayetinin çözüldüğünü düşünse de, komutan Cemal, bu cinayet dosyasını hala kapatmamıştır. Hamza’nın yaşadığını tek bilen Cemşir ve Zehra, oğullarını kurtarmak için işbirliği yaparlar.

Güllü, Zehra’nın hareketlerinden ve Reşit’in söylediklerinden iyice şüphelenir. Bu olayın peşini bırakmaya hiç niyeti olmayan Güllü, Cemşir’in peşine düşer.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.