Huzurlarınızda Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

Vegas’ta düzenlenen teknoloji fuarı CES 2013’e Alcatel dünyasının en ince akıllı telefonunu duyurarak şimdiden CES 2013’e hızlı başlayan arasında yer almayı başardı. Akıllı telefon piyasında yeni yeni kendisini göstermeye başlayan Alcatel dünyanın en ince akıllı telefonunu tanıtarak Apple ve Samsung’a göz dağı verdi. Donanımsal açıdan güçlü olmayan One Touch Idol Ultra’yı isterseniz yakından detaylı bir şekilde inceleyelim.

One Touch Idal Ultra modeli belirttiğimiz gibi CES 2013’te tanıtılan diğer cihazlar yanında donanımsal açıdan çok güçsüz gözüküyor. Fakat bu telefonun en önemli özelliklerinden biride sadece 6,45 mm inceliğinde olması. Android 4.1 Jelly Bean ile gelecek olan akıllı cihazın 1.2 GHz saat hızında çift çekirdekli işlemciye sahip ve 720p HD çözünürlüğünde 4.7 inç ekrana sahip. 8MP arka, 1.3MP ön kameraya ve 1 GB Ram’e sahip akıllı cihazın Ocak ayı sonuna doğru Çin’de satışa sunulması bekleniyor.

Dünyanın en ince telefonu olması büyük bir özelliği. Hafif bir telefon olması da büyük özelliklerinden.. Aslında çokta kötü değil teknik özellikleri ama yeni cihazlara göre de iyi sayılmaz. Ocak ayının sonunda ve Şubat ayına doğru bu telefon hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmış olacağız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.