İki yaka bir ismail başlıyor

Son günlerde yayınlanan televizyon dizilerinden artık hepiniz sıkılmaya başlamışsınız. Artık yeni ve eğlenceli bir dizi beklentisi, son zamanlarda görüştüğüm hemen herkeste oluşmaya başlamıştır. Hal böyle olunca da, geçenlerde televizyonda tesadüfen rastladığım iki yaka bir ismail dizisi, bu ihtiyacı karşılayacak gibi görünüyor.

İki yaka bir İsmail dizisinde en çok dikkat çeken husus dizinin oyuncu kadrosu desek yanılmış olmayız. Özellikle dizinin başrolünü Erdal Özyağcılar’ın üstleniyor olması, dizinin ne denli kaliteli bir dizi olacağının kanıtı gibi görünüyor.

iki yaka bir ismail izle
iki yaka bir ismail izle

Dizide Erdal Özyağcılar, İsmail karakterine can vermiş. İsmail karakterinin ayvalık ve midillide geçen hikayesine değinen bu dizide, oldukça güzel ege manzaraları görecek olmamız da sevindirici diğer bir husus olacak. Özellikle sizde benim gibi bir ege tutkunuysanız, bu dizi tam size göre olacak.

Dikkatimi çeken bir diğer husus ise dizide kullanılan, türk-yunan karışımı melodiler içeren dizi müzikleri. Oldukça eğlenceli ve keyifli bir dizi olacağa benzeyen iki yaka bir ismail izlemek isteyenler için yepyeni bir platform olan  biçilmiş kaftan. Sitede bulunan iki yaka bir ismail izle seçeneği ile diziyi yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.