Inspiron One 19’da Hepsi Bir Arada


Dokunmatikmatik ekranlı bütün donanımların bir kutu misali hepsi bir arada olduğu bilgisayarların hayatımızdaki yeri giderek genişliyor. Asus,MSI ve HP gibi şirketlerin ardından Dell firmasıda Inspiron One 19 ile bu kategoriye kendini dahil etmeyi başardı.

Dell Inspiron One 19 tüm aile üyelerinin ortak kullanımı için geliştirilmiş bir masaüstü bilgisayar. Dell Inspiron One 19’un yapılan basın toplantısında estetik bir tasarıma sahip olduğu vurgulanan bu bilgisayar için yetkililer “evin her köşesine yakışacak bir tasarımla One 19’u bu pazara katıyoruz” açıklamasını yaptı. Dokunmatik ekran nimetlerinin sonuna kadar kullanıldığı kullanıcı arayüzü sayesinde kullanıcılar dokunarak boyama, şarkı listelerini elle düzenleme, resimleri döndürme, yakınlaştırma, kesme, fotoğraf albümü, slayt sunumu, tebrik kartı gibi görsel öğeler oluşturabiliyor.

Dell Inspiron One 19 resmi konfigurasyonu Dell Türkiye tarafından gönderilen basın bülteninde yer almıyor. Ancak Dell Firmasının diğer ülkelerdeki sayfalarına ulaşıldığında Intel Pentium Dual Core veya Celeron işlemcilerle satıldığı görülebiliyor. Kablosuz klavye ve farenin bulunduğu One 19’da geriye kablo olarak sadece elektrik kablosu kalıyor.

Hepsi bir arada bir bilgisayar düşünen kullanıcıların gözden geçirmesi gereken bir model olarak Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanan Inspiron One 19 çok yakında Türkiye’de.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.