Instagram yeni rekorlar peşinde

Facebookun yeni girişimleri arasında bulunan instagram yaklaşık 10 gün önce android uygulamasını duyurmuş ve ve ardından facebook tarafından 1 milyar dolar gibi gerçekten çok ciddi bir miktar ödenerek satın alma haberiyle gündmee bomba gibi oturmuştu. Ancak bununla yetinmeyen instagram yeni rekorlarada imza atmaya devam ediyor diyebiliriz.

instagram

Satın almanın hemen ardından dikkatleri üzerine çeken ve kullanıcı sayısını çok ciddi bir miktarda artıran instagram yeni girişimleriylede piyasa değerini artırmanın ve ve takip edenlerine yeni haberler vermenin peşinde. Piyasa değeri yaklaşık olarak 500 milyona yükselen hızla artan facebook kullanıcı sayısınında üstünde kullnıcı sayısı artışı göstererek büyük bir gelişim katetmektedir.

İnstagram özellikle facebook ve twitter gibi sosyal medyada görüntü paylaşımı adına büyük yenilikler sağlamıştı. Sosyal medyayı anlık kullanan ülkemiz insanıda instagramı çok sevmişti. Bu hızlı artışın beraberinde daha büyük gelişmeler getireceğinden hiç şüphemiz yok diyebiliriz. Gerçekten daha ne gibi yenilikleri ortaya koyacağını merakla beklemekteyiz. Beraberinde getireceği yenilikleri yakından takip edip sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.