Instagram’ın Yöneticisi Kevin Systrom; Bizi Yanlış Anladınız

Instagram, dünyanın en tanınmış sosyal paylaşım sitelerinden biridir. İnsanlar, Instagram üzerinden fotoğraf paylaşımı yapabilirler. Facebook tarafından hisselerinin tümünün alınması sonrasında daha fazla gündeme geldiğini söyleyebiliriz. İnternet kullanıcıları için önemli bir sayfa olan Instagram, son güncellemelerle beraber daha farklı bir hal almıştır.

Instagram
Instagram

Instagram, son olarak gizlilik kuralları ve sözleşmesi ile gündeme gelmeyi başarmıştır. Instagram hesaplarındaki resimlerin satışa çıkarılabileceği düşüncesi, insanların tereddüt yaşamasına ve hatta binlerce kişinin resimlerini ya da hesabını silmesine neden olmuştur. Instagram kullanıcıları, doğal olarak acaba Instagram fotoğraflarımızı satacak mı? diye düşünmeye başlamıştır.

Instagram yöneticisi Kevin Systrom, yaptığı açıklamayla beraber Instagram kullanıcılarının yüreğine su serpmiştir. Systrom; söylenenlerin ve yeni sözleşmenin yanlış anlaşıldığını ve bu yanlış anlaşılmanın da kendilerinden kaynaklandığını belirtmiştir. Yani Instagram fotoğrafları satmayacak ya da bizden izinsiz herhangi bir yerde kullanmayacaktır.

Systrom; gizlilik politikası hakkında da kısa bir özetleme yapmıştır. Gizlilik ayarlarının aynen devam ettiğini ve kullanıcıların isteği dışında kimsenin paylaşılan görüntüleri göremeyeceğini de sözlerine eklemiştir. Instagram kullanıcıları, içleri rahat bir şekilde bu siteyi kullanabilir; sevdikleriyle fotoğraflarını paylaşmaya devam edebilirler.

Instagram, yeni yüzü ve yapısıyla yine en fazla kullanılan adreslerden biri olmaya devam edecektir. Sizler de Instagram üzerinden fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşabilir, mutlu anlarınızın daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu sayfada her şey sizin kontrolünüz altında olacak.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.