İnternet Ticareti İçin E-ticaret Sitesi

Günümüzün en hızlı iletişim yolu internettir. İnsanlar internetten merak ettiği her konu ile ilgili bilgiye ulaşmaları mümkündür. Ancak internette milyonlarca site bulunmasından dolayı insanlar aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşamaz bu neden ile arama motorları geliştirilmiştir. Arama motorları içerisinde de en önde geleni ise Google’dır.

Eğer E-ticaret sitesi ile uğraşıyorsanız birinci hedefiniz Google arama motorunda liste başı olmaktır. Ancak Google sürekli bir şekilde algoritmasını değiştirdiği için bu genelde mümkün olmamaktadır. Bu neden ile profesyonel firmalar ile çalışarak yardım alabilirsiniz.

google reklamları
google reklamları

Eğer profesyoneller ile çalışarak seo işlemleri gibi işler ile uğraşmak istemiyorsanız eğer google reklamlarından da yararlanabilirsiniz. Google’a reklam vererek hit oranınızı yükselte bilir ve liste başı olmanız mümkün hale getirebilirsiniz.

Ancak bir web sitesinde liste başı olmaktaki en büyük etkenlerden birisi web tasarım faktörüdür. Eğer profesyonel bir şekilde tasarlanmış bir web adresine sahipseniz. Hızlı bir şekilde kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Bu sayede de Google’da liste başı olma imkânınızı artırabilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi ve profesyonel bilgi alabileceğiniz adres ise dur.

3 Comments

  1. Bu firmalar bize tasarımı yapıp bir yerlere gelmemizi mi sağlayacak. Yoksa bize detaylarıyla öğretip aynı zamanda anlatacaklar mı ?

  2. Google adwords sistemi ile googleye reklam verebiliyoruz. Fakat çok pahalı mâl oluyor. Tık başı ücret olduğu için belkide öyle ama. Diğer reklam firmalarına göre bence çok yüksek fiyatlı çalışıyor google.

  3. E-ticaret sitesi kurabilmek için sadece bu firmalarla iletişime geçmemiz yeterli olacak mı ? Yani site haricinde bir şeylerin yapılması gerek diye biliyorum. Bence büyük maliyeti olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.