İnternetin Yeni Fenomeni Güncel Blog

Güncel Blog
Güncel Blog

İnternet bize çeşitli olanaklar sunan gelişmiş bir ara yüz olarak hayatımıza alabildiğine nüfuz etmeye devam ediyor. Bir araç olarak değerlendirdiğimizde sağladığı kolaylıklardan ve katkılardan ötürü bu sadık ve sessiz dostu övebiliriz.

Güncel Blog
Güncel Blog

Onun sayesinde üzerimize musallat olan yeni alışkanlıklar yüzünden eleştirebiliriz. Gelmiş geçmiş en büyük dedikodu ve komplo üretim mekanizması olduğu için öfkelenebiliriz.  O artık bizim sadece kullandığımız bir araç değil aynı zamanda ilişki kurduğumuz, karşısında bir pozisyon aldığımız bir özne.

Gerçekte sıradan kullanıcılar ve profesyonel tasarımcılar üzerinden kendi kendine besleyen bu karmaşık ağ kendi doğası gereği sürekli bir eylemlilik içinde. Bizlerin elleriyle sürekli güncel ve yeni duruyor, tazeleniyor.

Güncel Blog ile Yaşam Standardı Daha Hızlı ve Kolay

İnternet hayatımızın her safhasında bize yeni olanak ve kolaylıklar sağlıyor. Eskiden saatlerce fatura ödemek veya bankada işlem yapmak için beklerdik. Şimdi ise oturduğumuz yerden evimizde rahat ve kolay bir şekilde bu işlerimizi halledebiliyoruz. Yine eskiden bir kitabı okumak istediğimizde veya bir DVD seyretmek için bulunduğumuz yerdeki kitapçıya o kitabın veya DVD’nin gelmesini beklerdik. Şimdi ise nerdeyse o kitap ve DVD piyasaya çıkar çıkmaz okuma ve seyretme imkânını bize internet sunmaktadır.

İnternetin bize sunduğu güzel olanaklardan biride kendi düşünce ve fikirlerimizi yazıp paylaştığımız güncel blog artık nerdeyse bizim vazgeçilmezimiz oldu. Her insan kendi düşünce ve fikirlerini başkalarıyla paylaşmak ister. Ama eskiden bu olanak “Büyükler konuşur, küçükler dinler” deyimi ile mümkün değildi. Şimdi bu olanağı bulduk ve karşımızdakileri incitmeden ve kırmadan bu olanağı doyasıya kullanalım.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.