İnternetten haber okumak

Günümüzde haber kaynağına ulaşmak, geçmişe göre çok daha kolay ve çok daha kullanışlı diyebiliriz. Çünkü geçmişteki dönemlerde haber kaynağı çok kısıtlı olduğu için, bize gösterilen her şeyin doğru olduğu konusunda bir ön yargı oluşabiliyordu fakat artık kaynağın genişlemesi ile birlikte kamuoyu oluşturma anlamında insanlık çok daha avantajlı hale geldi diyebiliriz.

İnternetin varlığı ile birlikte haberin yayılma hızı giderek arttı ve dünyanın öbür köşesindeki gelişmeler konusunda çok hızlı bir şekilde herkes haberdar olabiliyor. İşte bunu sağlayan güncel haberler konusunda hizmet veren çeşitli web siteleri ve bu web sitelerinin okurları tarafından gördükleri ilgidir.

güncel haberler
güncel haberler

Eğer web haberlerine yer veren bu sitelere olan talep yeterli seviyede olmaz ise arz talep ilişkisi göz önüne alındığında haber kaynağı, hizmet vermeye devam etmek istemeyecek ve bu da insanlığın bir darbe alması anlamına gelecektir.

Bu sebeple internet üzerindeki haber sitelerine olan talebin artması konusunda daha fazla titizlik gösterilmesi gerekildiğini düşünüyoruz. Özellikle en son haberler konusunda dikkat edilmeli ve haber kaynağından doğru bir şekilde okura aktarılmalıdır. Bu konularda güvenebileceğiniz bir kaynak olarak www.habergah.com adresini sizlere önerebiliriz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.