İnternetten Kız Arkadaşı Bulma

İnternetten Kız Arkadaş Bulma

Gelişen internet teknolojileriyle birlikte yıllardır hayatımıza çeşitli şekillerde dâhil olan bir aktivite de gün geçtikçe gelişmekte: chat yapmak. Kimsenin yüzümüzü görmediği, bizi tanımadığı sanal dünyada olduğumuz kişi değil, olmak istediğimiz kişi önemlidir ki zaten sohbet odalarını cazip kılarak insanları chat yapmaya çeken şey de budur.

Kimi insanlar dürüst bir şekilde chat yaparken kim ve ne olduğunu karşısındaki insanlara yansıtırken kimi insanlar ise, hayatta hep olmak istedikleri ama bir türlü olamadıkları kişilikleri yansıtarak kendi psikolojilerini ve ego duygularını tatmin etmeye çalışmaktadırlar. Sohbet esnasında bu kişiler aslında kolayca diğerlerinden ayırt edilebilmektedir. Çünkü bu kişilerin vereceği bilgiler tutarsız olacaktır.

the image

Örneğin sohbet kanalında ben müsteşarım yazan bir kişi, sohbet odasından çıkıp da özel görüşmeye geçildiğinde arabam yok, maaşım çok düşük gibi konulardan dalgınlıkla bahsedebilmektedir.

Günümüzde yaygınlaşan yeni chat yöntemi de Facebook kullanımıdır. Bir anda patlama yapan ve dünya devleri arasına katılan facebook üzerinde birbirinin resmini gören insanlar beğendikleri kişilerle tanışmakta ve sohbet etmeye başlamaktalar. sohbet odaları Zaman zaman görsel beğeniye bir de sohbet odasındaki ilgi çekici diyalogların eklenmesi ve ortak şehirlerde bulunulması durumları eklendiğinde yeni ikili ilişkilerin temelleri atılmakta ve gerçek hayatta sevgililik olarak karşımıza çıkabilmekte. Kimi zaman bu ilişkiler evlilikle sonuçlanırken, bizim tavsiyemiz uzun bir süreçte görüşüp tanımadığınız kişilere karşı tedbiri elden bırakmayarak gerçek hayatta görüşmek için yeterli zamanı beklemenizdir.

Sohbet Odaları ve Faydaları

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.