iOS 6.0.2 Güncellemesi İle Karşımızda

Duyurulduğu ilk günden bu yana çok fazla tartışmanın ortasında kalan iPhone 5 bu noktada yenilikleri ile gündeme oturmaya devam ediyor. Çoğu anlamda 4 ün gölgesinde kaldığı söylense bile 5 kullanıcılarının bu telefondan memnun olduğuna dair pek çok olumlu yorumlarda yer alıyor.

ios 6.0.2
ios 6.0.2

Apple son dönemlerde wifi sorunun ortadan kaldırılması için iOS 6.0.2 güncellemesini tanıttı. Biraz da bu güncellemenin temel amacı wifi ve diğer sorunların ortadan kaldırılması olduğu için iPad mini ve iPhone 5 için geçerli olarak ön plana çıkarıldı. Diğer telefon ve sürümlerde yer almıyor olmasının nedeni ise doğrudan bu iki cihazın eksiklikleri için ön plana çıkarılması idi…

Şimdiden bazı eksikliklerinin sırıtıyor olması da güncellemenin zorunlu hale gelmesine neden oldu. İOS güncellemesi bu sürüme kadar tüm cihazları kapsarken ilk sadece bu iki cihaz için gerçekleştirildi.

Şimdilik yenilikler hakkında sadece bu kadar bilginin yer alıyor olması da bazı sorunların telafi edilerek ortadan kaldırılması için büyük bir artı olarak dikkatlerden kaçmamaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.