iOS için Google Play Music Uygulaması Yayınlandı

iOS için Google Play Music Uygulaması Yayınlandı

Uzun süredir merakla beklenen İOS Google Play Music sonunda yayınlandı. Web alanında ve android sistemi için yayınlanmasından sonra kullanıcılar tarafından heyecan yaratan uygulama 6 ay sonrasında Google Play Music, İOS cihazları için indirilmek üzere sunulmuş durumda. Ücretli ya da ücretsiz müzik kataloglarına erişim imkanı sağlamakta olan çevrimiçi müzik uygulaması olan Google Play Music kullanıcıları dilediği müzik eserini satın alabilme olanağına sahip oluyor.

Google Play Music uygulamasının ücretsiz alanında 20.000 parçalık müzik kataloğu mevcut bulunmakta. Bu uygulama sayesinde kullanıcı katalog içinden dilediği müziği seçerek dinleme ve bulut alanı üzerinde depolayabilme imkânına sahip olmakta.

Diğer bir uygulama biçimi ise aylık 10 $ lık abonelik ücreti ile sahip olunabilen sürümünde 20 milyonluk müzik kataloğuna reklamsız ulaşabilinmekte. Müzik editörleri tarafından seçilerek derlenmiş olan gelişmiş müzik kataloğundan oynatma listeleri seçilebilmekte. Bu sürümün diğer bir özelliği ise kullanıcının geçmiş müzik dinleme verileri ile otomatik olarak liste oluşturulabilmesi.

iOS için Google Play Music Uygulaması Yayınlandı

  • Google Play Music Uygulaması İle Özgür Müzik

Gelişmiş teknoloji cihazları ve uygulamaları ile hayatımızın her geçen gün biraz daha kolaylaşıyor ve renkleniyor. İOS Google Play Music uygulaması ile müziği ruhunda olanlar artık müziği akıllı cihazlarında taşıyabilecekleri geniş bir müzik kataloğu üzerinden seçim yapabilme şansına sahip olacaklar.

Bu uygulamaya sahip olmak için Google Play Music’in All Access adı verilen akış servisine abone olmak gerekiyor. Bu servis sayesinde bir ay boyunca ücretsiz faydalanmak mümkün olmakta. Kullanıcı tarafından uygulamanın indirilmesi ile Google hesabı ile servise giriş yapılarak servis paketi seçimi yapılıyor. Google’ın iPad versiyonu üzerinde çalışmakta olan uygulamanın şu an için iTunes App Store için biraz daha beklemek gerekebilir çünkü ancak bölge bölge dağıtıma başlandığı için Türkiye mağazası üzerinden maalesef henüz indirilememekte. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.