Iphone 5 ne zaman çıkacak

Iphone 4 ile büyük satış rakamları yakalayan Apple, Iphone 5 için de el altından bilgi sızdırmaya devam ediyor. Son gelen bilgilere göre ise Iphone 5 in çıkışı ancak 2012 sonuna yetişecek.

Iphone 5 ne zaman çıkacak
Iphone 5 ne zaman çıkacak

Tüm bu bilgileri sağlayan ise Apple’ın çalıştığı Tayvanlı dokunmatik ekran üreticisi firma. Ayrıca Japonya’daki tsunami felaketi sonrası Apple’ın Sundai fabrikası da büyük zarar görmüş durumda.

Apple 5 ile ilgili son dedikodu ise Apple 5 için kullanılacak özel kamera algılayıcılarının üretim tarihi hakkında geldi. Apple’ın rakipleri karşısında geri planda kaldığı kamera ve video çekimi konusunda tüketicilerin haklı isyanı firmayı da harekete geçirmiş durumda.

Bir japon firmasına özel bir kamera algılayıcısı siparişi veren Apple’ın sipariş teslim tarihi olarak 2012 nin ortası gibi bir zamanlama aldığı gelen bilgiler arasında.

8 mp kameraya sahip olacağı bilinen Iphone 5, Ios işletim sisteminin tamamen değiştirilmiş bir versiyonunu kullanacak. Güvenlik kırıcılara karşı ciddi önlemler almaya hazırlanan Iphone’un , bu konuda da yeni uzmanlarla anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.