iPhone için Uygulama Tavsiyeleri

Eskiden sadece “Alo” demeye yarayan cep telefonlarımız, sürekli gelişen teknoloji sayesinde günümüzde ufak bir cep bilgisayarı olarak kullanılmaya başlandı. Elbette ki bu akıllı telefonların yapılması konusunda öncülük yapan şirket, Apple markası oldu.

Apple’in piyasaya sürdüğü iPhone, kısa sürede adını çok geniş kitlelere duyurdu. Özellikle iPhone 3 ve 3gs ile akıllı telefon konusunda devrim yaratan Apple, iPhone 4 ile tam anlamıyla kendini aştı.

iPhone için Uygulama Tavsiyeleri
iPhone için Uygulama Tavsiyeleri

Apple, birçok yararlı uygulamayı iPhone 4 ile birlikte piyasaya sundu. Öteki taraftan, Apple App Store’dan indirilebilen binlerce uygulama da bulunmakta. Bunlar arasında işinize en yarayacak olanları toparlamaya çalıştık.

Listede ilk olarak, konuşmaktan çok mesajlaşmayı seven gençler için, tamamen ücretsiz bir şekilde mesaj gönderilmesini sağlayan Whatsapp adlı uygulama geliyor. Bunun dışında, masa üstü bilgisayarlarda da sıklıkla kullanılan Skype uygulaması ile iPhone’unuzu bir internet telefonuna dönüştürerek, dünyanın her yanındaki insanlarla ücretsiz olarak konuşabilirsiniz.

İnternet kullanıcıları için mutlaka edinilmesi gereken bir diğer uygulama ise Tapatalk adındaki uygulamadır. Bu program ile, mobil cihazlardan gezilmesi oldukça zor olan forum sayfalarını, çok büyük bir rahatlıkla gezebilir ve mesaj atabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.