İş bulmakta zorluk çekiyorum

İş fikirlerimi arıyorsunuz ? O halde www.isfikirlerivefirsatlari.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Çevremiz iş arayan insanlarla doludur. Genelde insanlar hep kendi işlerini yapmak isterler. Çünkü kendi yaptığımız işte rahat oluruz ve kimsenin derdini çekmeyiz.

Yeni iş fikirleri ararken bir çok fikir aklınıza gelebilir. Ama hepsini uygulamak zordur. Çünkü bazen uçuk iş fikirleri üretebiliriz. Kendi işimizi yapmamızın en güzel yolu kendimizi tanımaktan geçer.

iş fikirleri
iş fikirleri

Kendimizi tanımadan hiçbir işe adapte olamayız. Örneğin doktor mühendisin, mühendis doktorun işini yapamaz bu yüzden bizde yeteneklerimize göre iş yapmalıyız. Eğer ürün satmakta iyiyim diyorsanız ticarete atılabilirsiniz. Bir işyeri açarak herhangi bir ürün pazarlayabilirsiniz. Böylelikle işinizi tutturmakta başarılı olursunuz.

Çünkü ikna kuvvet yüksek kişiler ticaret yaparken zorluk çekmez. Ticarette karşısındaki kişiyi ikna etmek kazanç sağlar. Başka bir örnekle devam edecek olursak. Kimileri oturarak çalışmayı sever. Kimileri hareketli işleri sever. Hareketli işleri seven kişi oturarak iş yapamaz. Performansı düşer ve başarılı olamaz. Eğer sevdiğimiz işi yapmak istiyorsak ne istediğimizi bilmeliyiz ve ona göre yeni iş fikirleri üretmeliyiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.