Islak kek nedir

ıslak kek, genellikle çikolata sosunun vermiş olduğu ıslaklık ile yapılmış bir kek çeşididir. İçindeki gizli lezzeti ile farklı bir tarz yakalamış olan ıslak kek oldukça çeşitlendirilerek birçok kafe ve benzeri yerde müşterilere sunulmaktadır.

Islak kek sosunun içeriği de değiştirilerek farklı tatlar ortaya çıkarılabilir. Herkesin iyi bildiği gibi oktay ustanın ıslak kek tarifi günümüzün en popüler tarifleri arasındadır. Islak kek farklı formatları ile en popüler cheese cafe çeşitlerini geçmiş durumdadır. Çoğu kişinin severek yediği bu kek için özellikle internet siteleri de açılmıştır. Bu sitelerden birisi de  adresidir.

ıslak kek
ıslak kek

İnternet sitesinde birçok ıslak kek tarifini bulabilirsiniz. Hatta ıslak kek ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Islak keklerin farklı çeşitlerinin tariflerini ve püf noktalarını uzun araştırmalar sonrasında yazı dizisine ekleyerek sizlere sunmaktadır.

En çok merak edilen browni ile ıslak kek arasında farkı da islakkek.org isimli internet adresinde öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteyi sıklıkla takip ederek ıslak kek çılgınlığını buradan takip etmek.

3 Comments

  1. Çikolatali oldugundan ben pek beğenmesemde özellikle esim çok beğendiği ve sevdiği için haftada 2 gu yapıyorum beğenecek yiyorlar

  2. Daha önce bir çok kez denememe rağmen bir türlü sonucunda tadını beğenmediğim muhteşem ama zorlu tatlı artık yapacagım umarım sizin tarifiniz bana goredir

  3. Cilekli yaptığınızda çikolata ile birleşiminden ortaya mükemmel bir tat çıkıyor herkese tavsiye ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.