Kadın Olmak Marifet İster

kadınların bazen hakkını vermek diye düşünüyorum. Kendileri için bu kadar çabalayan ve kendisini mutlu etmek adına her şeyi yapmaya çalışan erkek sayısı gerçekten çok azken kadınların çoğunluğu bunun için mücadele vermektedir.

Kadınlar erkeklere göre daha çok mükemmelliği aramaktadırlar. Bunun içindir ki baştan aşağı her türlü bakım ve özeni kendine en iyi şekilde sunmaya çalışırlar.

kadınca
kadınca

Ayrıntılar onlar için çok şey ifade eder ve ayrıntıya verdikleri bu önem sayesinde aslında bu kadar mükemmel olabilme şansını yakalamaktadırlar. Örneğin konu kendine bakım olsa kadınca düşündüğünüzde aslında çok işinizin olduğunu her türlü ayrıntıyı düşünmeniz gerektiğini ve bunun içinde en iyisi neyse onu yapmanız gerektiğini göreceksiniz.

Kadın yapısı bakımıyla daha narin ve kibar yaratılmıştır. Bu bakımdan bir kadın için en zarif ürünleri tasarlamak daha akıllıca olacak bir şeydir diye düşünülmektedir. Hem zarif hem çekici hem de ayrıntıcı kelimeleri kadını ifade eden kelimelerdir. Kadınlar hakkında her şey ve bir kadın için aradığı her şeyi bulabilmesi adına  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.