Kapı pencere aksesuarları kayseri

Kapı pencere aksesuarları kayseri

Kapı ve pencere aksesuarları konusunda Kayseri kapı pencere firmaları arasından çıkıp ünü Türkiye’ye yayılan Locus kayseri kapı pencere sistemleri , 1996 yılında 60 metrekarelik bir alana kurduğu işletmesini bugün 1350 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu bir işletmeye dönüştürdü.

Kapı pencere sistemleri , aksesuarlar ,kilitler , kollar ile kapı pencere sistemlerine ilişkin tüm ürünlerde yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunan Locus kayseri , sürekli yenilenen ürün gamı , trendleri takip eden profesyonel çalışma kadrosu ile hizmet veriyor.

kapı pencere aksesuarları kayseri

Firmanın Türkiye yüzü olan flystop markası bugün kapı pencere aksesuarları piyasasının parlayan yıldızı olarak göze çarpıyor. Yurtdışından ürün getirmek yerine yerli sermaye ile kendi üretimini yapmayı amaç edinen firma son teknoloji makinelerle yerli ve kaliteli üretimin mümkün olduğunu gösterdi.Locus firması ” önce kalite “ sloganı ile herşeyden önce kalitenin geldiğini ve tüm müşterilerin en kaliteli ürünü hakettiğini gösteriyor.

Locus markalı tüm kalem ürünleri incelemek ve firma hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için www.locus.com.tr site adresini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma iletişim bilgileri;

Locus
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 29.cadde No:30 / Kayseri.
Tel: +90 352 322 10 40 – Fax: +90 352 322 01 64

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.