Kavak Yelleri 118. Bölüm İzle

Güven, Elena’dan kurtulmak için bir plan arayışında. Leyla’nın hamilelik olayına Deniz inanamamaktadır ve Leyla’yı Zorla test yaptırmaya götürmektedir. Peki Leyla bu kıskançlıktan kendini alı koyabilecekmi? Deniz Mine’nin hamile olduğunu sonunda öğrenmektedir. Mine ise, Deniz’i şaşırtarak çocuğun ondan olmadığını söyler. Deniz şok geçirerek ne diyeceğini bilemez. Kimsenin ummadığı bir anda Deniz ve Leyla güzel bir süpriz yapmaktadır.

Aslı, Efe’nin numarasından aranmıştır. Telefonun ucunda kim var? Aslı’nın kafası allak bullak olur. Efe’nin yaşadığına inanamaz. Ancak rastlayacağı bir olay, Aslı’nın kafasını iyice karıştırır. Güven ise babasıyla karşılaşmıştır. Yıllardır içinde sakladığı bir çift lafı babasına söyleyebilecek mi? Güven’in başında bir bela daha vardır, o da Elena. Güven’in Elena’dan kurtulmak için bir planı vardır. Bu plan işe yarayacak mı?
Deniz, Mine’nin karnındaki bebeği aldırmaya gittiğini öğrenir. Deniz, Mine’ye yetişip engel olmaya çalışır. Acaba başarılı olabilecek mi? Diğer tarafta Aslı, Efe’nin numarasının yerini öğrenir. Güven’le birlikte telefon sinyallerini takip ederler. Peki, Aslı gittiği yerde aradığını bulabilecek mi?
Tüm bu sorular “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde yanıt buluyor. Sakın kaçırmayın!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.