KIR DÜĞÜNÜ İÇİN ÖNERİLER

Havalar ısınmaya başladığından bu yana düğün seçeneklerinde kır düğünü sezonuna girilmiş oldu. Hayallerini kurduğunuz kır düğünleri için farklı konsepteler deneyebilirsiniz. İşe sandalye süslemeleri ile başlayabilirsiniz. Doğanın canlılığınızı sade süslemelerle birleştirebilir ve rengarenk organizasyonlar elde edebilirsiniz. Masa süslemelerinde pötikareli örtüler kullanabilirsiniz. Bu kullanımlar oldukça hoş tarzlar olacaktır.
Kır düğünlerinin olmazsa olmazı çiçekler olmalıdır. Hazırlanan masalarda kullanılan çiçeklerle düğün organizasyonları çok daha canlı olacaktır. Bunların yanında renkli balonlar kullanabilir ve düğününüze festival havası verebilirsiniz. Işıklandırmak için farklı bir tema elde etmek adına bir ağaçtan diğerine farklı tasarımlarda lambalar kullanabilirsiniz. Kullanılan şık detaylar düğününüze masalsı bir hava katacaktır. Ancak ışıklandırma alanında otantik bir konsepte te tercih etmek mümkündür. Işıklandırma adına mumlar kullanabilir ya da çiçeklerle süsleyerek çok daha hoş bir ambiyans elde edebilirsiniz.
Dans pistinizin üzerinde rengarenk şemsiyeler kullanabilir ve tatlı bir konsept ortaya çıkarabilirsiniz. Ağaçlardan sarkan minik süslerde kır düğününüz içerisinde şık detaylar olacaktır. En önemli tasarımlardan birisi düğün pastanız olacak ve etrafında çiçekler, minik kuşlar gibi aksesuarlar kullanılarak elde edilen modeller konseptinize mükemmel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Şeker köşesi hazırlamalı ve içecek alanında içi buz dolu bir küvette farklı içeceklere sunabilirsiniz. Ağaç dekorasyonlarına yer verebilir ve yönlendirmeler için vintage tasarımlar kullanabilirsiniz. Gelin adayları için bir hatırlatma yapmak gerekirse tercih ettiğiniz sivri topuklu ayakkabılarla rahat yürümek için topuk aparatları kullanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.