Kırışıklık Kremi

Kırışıklık Kremi

İyi bir kırışıklık kremi vücudunuzdaki ve cildinizdeki kırışıklıkları azaltabilir. Cildinize parlaklık ve güzel bir görünüm verirken diğer yandan cildinizin sağlığını da iyileştirebilir. Hiç kimse kırışıklıklar ile yaşlı görünmek istemez. İnsanların genç ve güzel görünmek istemesi doğaldı.

Zamanla yaşlanmayı kabul etmekle birlikte, bunun belirtilerini kendimizde görmeyi istemeyiz. Kırışıklık giderme bize bu konuda yardımcı olabilir.

kırışıklık kremi
kırışıklık kremi

Bilimdeki gelişmelerle birlikte cilt kırışıklıkları gibi problemlerin üstesinden geçmek için birkaç tür cilt tedavisi geliştirilmiştir. Her tedavinin kendi olumlu ve olumsuz yönleri vardır ve sizin için uygununun hangisi olduğunu karar verebilmeniz için bu tedaviler kısaca özetlenmektedir:

1. Kimyasal Soyma

Bu yöntem cildinize uygulanan bir asit çözeltisi kullanır. Asit cildin yüzeyinin bir kabuk bağlamasına yol açacaktır. Daha sonra kabuklar dökülerek cildi kırışıklıklardan kurtaracaktır. Ancak, bu işlem sırasında cildiniz kızarıklık ve tahriş hissedecektir.

2. Mikrodermabrazyon

Bu tedavi cildiniz üzerindeki tabaka üzerinde işlem yapan ve elektrik ile çalışan bir aşındırma aracı kullanır. Araç kullanılarak bu tabaka aşındırma ile alınır. Ana hedef cildinizin en üst tabakasını soyarak yeniden iyileşmesine imkan tanımaktır.dermomed krem

3. Lazerle Yenileme

Kırışıklıkları almak için aşındırma aracı yerine bir lazer kullanılır. Bu yöntem ile ayrıca cilt izleri ortadan kaldırılabilir, ciltteki renk değişiklikleri azaltılabilir ve çiller giderilebilir. Bu yöntem etkindir ve hızlı sonuçlar sağlar. Ancak, oldukça maliyetlidir, ağrı verebilir, iyileşmesi zaman alabilir, sadece kozmetik bir etki elde edilir, ciltte renk değişikliği ve iz oluşumu ortaya çıkabilir.orjin krem

Kırışıklık gidermenin diğer bir etkin yöntemi kırışıklık kremi kullanmaktır. Etkin biçimde çalışmakla kalmaz ayrıca cilt sağlığınız üzerinde de olumlu etkiler yapar. Bu etkilerin kalıcı olduğu kanıtlanmıştır.

Bir cilt kremi cildinizi sağlığına kavuştururken ve yenilerken nasıl çalışır? Vücudunuzdaki kolajen ve elastinin doğal üretimini hızlandırır. Bunlar cildinizi elastik, sıkı ve yumuşak tutan elzem proteinlerdir.

Gençken vücudunuz kolajen ve elastini yeterli miktarlarda üretir. Yaşlandıkça bu üretim yavaşlar ve kırışıklık, lekeler, sarkma ve cilt renginde düzensizlikler ortaya çıkar.ozoderm

Vücudunuzun daha fazla kolajen ve elastin üretmek için uyarılması daha güzel cildin anahtarıdır. Kırışıklık kremi bunun sağlanmasında size yardımcı olur.

Spor Yaralanmalarından Kaynaklanan Ağrılar

1 Comment

 1. OZODERM GREY HAİR

  Ağarmış saçların doğal rengine dönüşmesinde etkilidir.

  Tüm saç rengine yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim yapmaz.

  Saç dökülmesini önler.

  Saç kepeklenmesine karşı etkilidir.

  Saçı derinlemesine besler.

  Saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır.

  SİPARİŞ HATTI:0212 876 88 88

  WEB SİTESİ:http://www.ozodermsiparis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.