Koltuk yıkama fiyatları

Yıkama ve temizlik sektörü günümüzde oldukça popüler durumdadır. Özelikle çalışan kişilerin tercih ettiği bu hizmetler sayesinde kişiler emek harcamadan temizlik işlerini halledebilmektedir.

Özellikle koltuk gibi temizlemesi uğraş ve bilgi gerektiren bir iş firmalar aracılığı ile çok kolay ve uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Öyle ki koltuk yıkama fiyatları sizi uğraştırmayacak kadar uygundur ve bu nedenle rahatlıkla tercih edilebilir.

Koltuk yıkama fiyatları, koltuğunuza göre değiştiğinden net bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat genel bir koltuk takımı 100 ile 200 TL arasında bir fiyatla yıkanabilmektedir.

koltuk yıkama fiyatları
koltuk yıkama fiyatları

Bu da uğraşmanız için yeterli bir nedendir aslında. Çünkü evde alacağınız temizlik malzemeleri, harcayacağınız emek düşüldüğünde bu fiyatlar oldukça makuldür. Ayrıca firmalar sayesinde tam hijyen ve temizlik sağlayabilirsiniz.

Bu alanda hizmet veren ve internet adresinden de ulaşabileceğiniz firma ile koltuk yıkama ve temizlik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Piyasanın altındaki ücretleri ile size avantaj sağlayan firma sayesinde hem ekonomik hem de kaliteli hizmeti alarak temizlik sorunlarınıza bir çözüm üretebilirsiniz.

3 Comments

  1. Koltuk yıkamak önemli.. Verdiğiniz site de en ince ayrıntısına kadar anlatıyor. Teşekkürler çok yardımcı oldunuz. 🙂

  2. Nursen hanımında bahsettiği gibi çok önemli bir iş koltuk yıkamak. Yani bütün mikroplar onun üstünde olabiliyor. Sıkı temizlik şart. 🙂

  3. Koltuk yıkamak halı yıkamaya benzemez. Benim işimi kuru temizleme görüyor ama onlarında vakitlerini alıyor. 😀 Düşünün onlar bile zorlanıyor. 🙂 Verilen sitede ayrıntılarla anlatılıyor birdahaya oraya bakarak ben temizleyeceğim. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.