Koltuk yıkama izmir

Koltuk yıkama işletmeleri açılmaya başlamadan önce koltuk temizlemek tam bir problemdi. 70li yıllar koltukların evlerden dışarı çıkarılıp bahçelerde yıkandığı yıllardı.

80li ve90lı yıllar ise bahçeli evlerden apartman dairelerine taşındığımız yıllar oldu. Artık bahçelerimiz olmadığı için koltuklar evde yıkanmalıydı. Bu nedenle koltuk temizliği için özel vakumlu temizlik makineleri piyasaya çıktı.

koltuk yıkama
koltuk yıkama

Bu makineler ilk çıktıklarında tüm aileler tarafından satın alınsa da kısa sürede ağır ve taşınması zor olmaları, vakum gibi işlemler için çok su tüketmeleri ve yeterince temizleyemedikleri için rafa kaldırıldılar.

Son yıllarda popülerleşen Koltuk yıkama firmaları ise koltuklarınızı evinizden çıkarmadan bulundukları yerde temizliyorlar. Güçlü temizlik makineleri ile evinize gelen uzman temizleme personeli koltuklarınızın önce yapısını ve ana maddesini belirliyor.

Temizlik maddeleri ve yıkama tarzı buna göre seçiliyor. Öncelikle büyük temizlik yapılarak koltuklarınız tamamıyla temiz hale getiriliyor. Bu durumdan sonra ikinci temizlik yumuşak fırçalar ile yapılıyor. Temizlik bittikten sonra müşteri ile son kontroller yapılıp kısa süre kuruma süreci bekleniyor.

Koltuk Yıkama İstanbul

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.