Küçük Kadınlar 89. Bölüm Özeti

Hulki, Yeliz’i polise ihbar eder. Polis, Ceyhun ile Yeliz’i saklandıkları evde yakalar ve karakola götürür. Kıskançlık krizindeki Hulki, Yeliz’e Ceyhun ile öpüşmelerinin hesabını sorar. Yeliz’e uyguladığı yasaklara yenilerini getirir. Bu durum karşısında Eda dahada çok sevinir. Kendini savunmaya çalışan Yeliz, bütün bunların tezgâhlandığına Hulki’yi inandıramaz. Fakat Eda da boş bulunup bir açık verir. Yeliz, öğrendiği bu gerçeği lehine çevirmeye kısılıp kaldığı hapishaneden kurtulmaya çalışır.

Yetkin ise Armi’yi ailesi ile yemeğe davet eder. Kalbi hala Utku’da olan Armi bu yemeğe zoraki katılır ve ikili arasında tatsız bir sürpriz yaşanır.

Hulusi’nin de para sıkıntısı olduğunu öğrenen Cansu, kendince bir çözüm bulur ve ablalarından gizli para kazanmak için bir yol bulur.

Memed’in babasından yediği dayaklara dayanamayan Bilge bu olaya daha fazla seyirci kalamaz. Memed’in iyiliği için bir karar verir.

Bulduğu cüzdanı sonunda sahibine geri götüren Armi, paranın birazını harcamıştır ve hayatını kurtardığı adamdan hiç tahmin etmediği bir karşılık görür.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.