Kuşe Çıkartma Kağıdı

Günümüzde bir ürünün kalitesi kadar o kalitenin müşteri ile ilk birleşimi anındaki reaksiyon da önemlidir. Çünkü müşteri bir ürünü satın alırken aslında ilk 3-4 saniye içerisinde buna karar vermiştir. Kuşe çıkartma kağıdı da müşteriyi olumlu yönde etkilemek amacıyla ürünlerin üzerine renkli, kaliteli baskı vermeyi amaçlayan bir etiket çeşididir.

Kuşe çıkartma kağıdının maliyeti düşük olmakla beraber kendi tasarladığını kuşe çıkartma kağıdını bastırmaya kalktığınızda işler değişmektedir. Zira her renk artışı veya her istediğiniz farklı şekil size maliyet artışı olarak geri dönmektedir. Bu tür kuşa çıkartma kağıtları veya toplu işlemler 1000’lik parçalar halinde yapılmaktadır. Yani küçük ölçekli firmaların kullanımına uygun değildir.

kuşe çıkartma
kuşe çıkartma

1000 ve katları üzerine sipariş verebiliyorsunuz. Kuşe çıkartma kağıdı çok tasarruflu olmasına karşın kullanım yerleri sınırlıdır. Güneş görmeyen ve çok nem almayan ortamlarda kullanılması uygundur aksi takdirde kağıt özelliğini yitirerek dökülmeye veya en küçük bir etkide çıkmaya başlayacaktır.

Kuşe çıkartma kağıtlarını ikiye ayırmak mümkün. Yapışkanlı ve yapışkansız kuşe çıkartma kağıtları. Sizin de tahmin edebileceğiniz üzere yapışkanlı kuşe çıkartma kağıtları sökülüp takılabilen bir malzemeye sahiptir fakat yapışkansız olan yapıştırma ve diğer sabitleme yöntemleri kullanılarak ayarlanmıştır. Siz kullanacağınız yere göre bunu seçebilir maliyeti düşürebilirsiniz.

Görüldüğü gibi kolay bir konu olmayan fakat üzerine çalışıldığında gayet basitleşen kuşe çıkartma kağıdı günümüzde kullanımı gittikçe artan bir malzemedir. Siz de şirketlerinizde veya okullarda bunu kolaylıkla kullanabilirsiniz.

3 Comments

  1. Merhaba, şirketimiz için bir kuşe kağıdı sticker bastırmak istiyoruz yardımcı olabilir misiniz

  2. Furkan bey, kuşe kağıdı konusunda bilgi verilmiş bu yazıda ve size bir firma önerilmiş; o firma ile iletişime geçmeniz daha iyi olacaktır

  3. Kuşe kağıdına çalışma en iyisi diyeiblirim, uzun zaman reklam firmasında çalıştım en beğendiğim etiket stili idi

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.