Küvet seçer iken nelere dikkat etmeliyiz?

Banyolarımızın en önemli aktörü her zaman küvet olmuştur. Bir banyoyu gösterecek olan en önemli unsur her zaman küvet olacaktır. Çünkü banyo dekorasyonu küvet ekseninde gerçekleşecektir. ev dekor eder iken hanımların vazgeçilmezi arasında olan banyo ve küvet çok önemlidir. Banyo dekor edilir iken küvet sorunu çözüldü ise banyo dekoru tamam demektir.

küvet
küvet

Küvet seçer iken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Her küvet her banyoya uymayacağından banyonuzun fiziki durumunu öncelikle tespit ediniz. Eğer banyonun fiziki durumu şekil bozukluğu gösteriyor ise ona göre seçim yapmanız zorunlu olacaktır. Eğer banyonuz büyük ise sorun kalmayacak her türlü küvet banyonuza uyacaktır. Fakat ufak ve şekilsiz ise çok dikkatli seçim yapmanız şart olacaktır.

ev dekor konusunda en hassas olunan yerlerin başında elbette her zaman banyo ilk sırada gelir. Banyo dekor içinde en önemli unsur tabii ki küvet olacaktır. Küvet seçimi için konusunda uzman firmalar ile çalışmanız seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Çok değişik küvet çeşitleri bulunduran mağazalar size ciddi anlam da yardımcı olacaktır.

Ev dekor etmeye başlamadan önce öncelikle küvet tercihinizi yapmalısınız. Bunun için size yardımcı olacak olan en önemli site olacaktır.

3 Comments

  1. Yeni ev yaptırıyoruz. Genel olarak herşeyi tamamlandı. Banyo ve mutfak kaldı. Başak küvette iyi küvetler var gibi.

  2. Küvet büyük olunca içinde kayboluyor insan. Biraz orta boyda olunca iyi oluyor. En azından insan içine girince hemen çıkmak istemiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.