LG Optimus L Serisi 10 Milyon Barajını Aştı

LG’nin kısa bir süre önce görücüye çıkarttığı yeni akıllı telefon serisinden iyi habeler var… L3, L5 ve L7 gibi satışı devam eden cihazların satışı 10 milyon barajını rahatlıkla aştı. Giriş, orta ve üst seviye şeklinde sıralanan cihazları LG’nin yeni tasarım anlayışını bizlere kolay bir şekilde gösteriyor. Bu satışların en büyük anahtarlarından biri olarak görünmekte LG’nin bu tasarım anlayışı..

LG L serisi
LG L serisi

Yıl sonuna kadar satışının 30 milyonu geçmesi beklenen LG serisinin bu satış rakamlarına ulaşmasında Türkiye’nin de önemli bir payı var.
Optimus L ailesinden memnun olan LG, bu seriye yeni bir model eklemeyi düşünüyorlar. Optimus L9 olarak adlandırılan cihazın Android dünyasının yeni amiral gemisi olması beklenilir. Başarılı ekran panelleri ile karşımıza çıkan LG’nin yolu, Google’ın 4.nesil akıllı telefonu Nexus 4’ün üretimini üstlenmesinde hayli açılmış görünüyor.

Bu yazıda da anlayacağımız üzere LG toparlanma süresini aşmış ve baya kendisini geliştirmiş. Eğer böyle giderse çok büyük işler başarabilirler. Hepimiz Android’in akıllı cihaz piyasasını nasıl etkilediğini görüyoruz. Eğer böyle giderse piyasa gerçekten insanları ve teknolojiyi memnun edecek gibi gözüküyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.