Lüks alışverişin yeni adı “İstanbul”

Eskiden ayda birkaç kez yurtdışına çıkıp yapılan alıverişler, artık İstanbul’un moda alanında genişlemesi ve birbiri ardına dünya markalarının piyasa da boy göstermesinden sonra sona erdi.

Anadolu ve Avrupa yakasının birçok alış veriş noktalarına açılan Ferre, Gucci, Burberry, Escada gibi birbirinden ünlü lüks markalar adeta mağaza açma yarışlarını girmiş bulunuyorlar.

lüks alışveriş
lüks alışveriş

Açtıkları mağazalarda sattıkları ürünün dışında müthiş mağaza dekorları ve ülkemiz için tasarlanan farklı kombinler ile de size ne kadar değerli olduğunuzu bir kez daha hissettirecekler. Lüks alışveriş tutkunların hemen hemen istediği tüm özel koleksiyonları ayaklarına kadar getiren kuruluşlar, insanın kendisini daha özel hissettirecek.

Özellikle son yıllarda favori olan İstinye park, açık alanda sıraladığı birbirinden özel ve güzel lüks markaları yan yana sıralayarak zahmetsizce ve hiç yorulmadan alışveriş yapmanızı sağlıyor.

Ülkemizde de satışa çıkan her yeni tasarımları, bizle için araştırıp derleyen sitesi alanında başarılara imza atıyor. Alışverişe çıkmadan önce kısa bir inceleme yapmanız dahi birçok fikir edinmenize olanak sağlıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.