Masa Üstü Bilgisayar Özellikleri İle Eğlenin

Projelerini daha iyi ve sorunsuz bir şekilde masa üstü bilgisayar kullanarak sürdürmekte olan kullanıcılar, kullandıkları masa üstü bilgisayar ile bazen oyun da oynamaktadır. Sadece projeleriniz ile ilgilenmenizi değil ayrıca oyun oynamanızı, film izlemenizi, müzik dinlemenizi, internetten faydalanmanızı da sağlamakta olan masa üstü bilgisayar modellerinin fiyat aralığı da bu ürünlerin herkes tarafından beğenilmesini sağlamaktadır.

masaüstü bilgisayar
masaüstü bilgisayar

 

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları Ve Grundig Farkı

Grundig markasına güvenerek, bu kaliteye inanarak alacağınız masa üstü bilgisayar modellerinin özelliklerinden bazıları şunlardır; Intel ® işlemci G530 (2.40 GHZ 2MB), işletim sistemi: orijinal Windows® 7 Starter, bellek: 2 GB DDR-III, sabit disk: 320 GB, Intel® GMA 450 ekran kartı, dvd yazıcı, kasa: mini-ATX, ağ bağdaştırıcısı: 10/100/1000 Mbps, multimedya kart okuyucu, bağlantı noktaları: 6 USB 2.0 (2’si önde), Seri x 1 & PS/2 x 2, 1 VGA çıkışı, 1 mikrofon girişi, 1 kulaklık çıkışı, 1 ses girişi, Türkçe Q klavye ve optik Mouse. Bu özellikler bazen masaüstü bilgisayar fiyatları hususunda etkili olmaktadır. Özellikler ne kadar çok artış gösterir ve ne kadar çok teknolojiyi daha yakından takip ediyor ise masaüstü bilgisayar fiyatlarında değişkenlik oluyor.

Masaüstü bilgisayar fiyatlarındaki ucuzluğun yanı sıra birde Grundig, 24 ay garantili satışlar yapmaktadır. Bunlarınla birlikte Microsoft Security Essentials anti virüs yazılımı ve Microsoft Office® ev ve öğrenci 2010 hediye olarak veriliyor. Böylelikle çocuklarınızla birlikte güvenli bir ortamda bilgisayar kullanabileceksiniz. Masaüstü bilgisayar hakkında daha fazla bilgi edinmek içinadresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.