Medela Ürünleri

Medela

Doğum yapmış anneler için göğüs pompaları ve emzirme aksesuarları üreten ve dünyanın dört bir yanına ulaştıran Medela, özellikle Amerika’da annelerin eşdeğer ürünler arasında tercih ettiği ilk marka olmaktadır.

Medela, yüksek kaliteli ürünleri ile güvenerek kullanabileceğiniz, bebeğinize ve size herhangi bir zarar vermeden üründen en yüksek faydayı sağlayabileceğiniz ürünler sunmaktadır. İsviçre menşeili Medela ürünleri, Türkiye’ye de Sümer Uluslararası Sanayi ve Ticaret firması güvencesiyle temin edilmektedir. Temel olarak emzirme ürünleri, cerrahi aspiratörler ve fototerapi ürünlerini Amerikan FDA, ISO 9001, ISO 13485 standartlarında üreten firmanın ürünleri üzerinde aynı zamanda CE damgası bulunmaktadır.

Medela
Medela

Medela Ürünleri

Medela, emzirme ürünleri olarak süt pompaları ve yedek parçaları, anne sütü saklama kapları,  biberonlar ve anne göğüs bakım ürünleri üretmektedir. Süt pompaları, hastane tipi, elektrik, manuel, freestyle, swing, ve starter pack modelleri ile satışa sunulmaktadır. Kullanım şekline göre farklılık gösteren pompaların yedek parçaları da modele göre değişkenlik göstermektedir. Göğüs kremi, göğüs ucu aplikatörü ve göğüs kabı ile de süt aktarımının sağlıklı bir biçimde gerçekleştirilmesi ve annenin göğsünün korunması sağlanmaktadır.

Dijital göğüs drenaj sistemleri ve profesyonel vakum sistemleri olmak üzere cerrahi aspiratörler de üreten Medela, basic, dominant, vario ve clario suction modelleri ile profesyonel vakum sistemlerini çeşitlendirmektedir. Dijital göğüs drenaj sistemi olarak da dünyanın en küçük sistemi üretilmektedir.

Bilibed adını verdiği fototerapi ürünü ise daha sonra yatak olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Bebeğin aynı pozisyonda, huzurlu ve rahat kalmasını sağlayan Bilibed, basit kullanımı ile kullanıma elverişli olmaktadır. Firmanın Bilicombi adını verdiği özel battaniyesi altından verilen terapi ışığı bebeğe direkt olarak uygulanmakta ve böylece bebeğin üşümeden, maksimum seviyede yararlanabilmesi sağlanmaktadır.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.