Melekler Korusun Dizisi 67. Bölüm İzle

                Melek İpek’in çocuğu aldırmaya gittiğini öğrenir.  Melek ve Barış, İpek’i bulmak için harekete geçerler. Melek, unutamayacağı bir korku yaşar. Bu olay İpek ve Barış’ın geleceğini belirler!                Esin, Erkan’a rest çeker. Erkan’ın Esin’i bir daha görebilmesi için tek bir yol vardır: Tedavi için kliniğine yatmak!
Birol’un arkadaşı Ali Osman, Birol’la Özgür’ün arasını yapmak için gelmiştir! Ancak Ali Osman da Özgür’e tutulur! Birol ise, Özgür’e olan aşkını itiraf etmeye hazırdır!
Kehribar, Fevzi ve Mualla’nın Balıkesir’e geleceğini zannetmektedir. Oysa Fevzi, Kehribar’dan gizli Kayseri’de dükkan tutar!
İpek ve Barış, düğün hazırlıklarına başlarlar! Melek evi kapatıp, İpek ve Barış’ın yanına taşınmak ister. Ancak onların başka planları vardır. Bunun üzerine Melek, İpek’ten gizli bir karar verir!
Melek’in diktiği gelinliğin başına bir kaza gelir. Düğün öncesi, Melek ve kızlar İpek’e bir sürpriz hazırlarlar. Kehribar’ın düğün sürprizi ise İpek’i şoke eder. İpek bu sırada annesine pişman olacağı bir emanet bırakır…
İpek yeni bir hayata başlarken, en büyük hediyeyi Melek’ten alır! İpek annesiyle bir yol ayrımına gelmiştir…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.