Melissa kokulu ayakkabılar

Kokulu ayakkabılar

Teknoloji dur durak bilmeden hayatımızın her alanında daha hızlı bir şekilde ilerliyor. Artık bilgisayar ile basınç dengesi kurulabilen topuklu ayakkabılardan batmayan ayakkabıya kadar her şey geliştirildi. Bununla beraber şimdilerde ise hem kokulu hem de birbirinden güzel melissa markalı ayakkabılar hem mis gibi kokuyor hem de çeşit çeşit renk alternatiflerine sahip.

kokulu ayakkabılar
kokulu ayakkabılar

Ünlü tasarımcılar tarafından oluşturulan melissa markası 2010 yaz trendlerini görücüğe çıkarttı. Yaz aylarında plajlarda yüzdükten sonra artık sizi mis kokulu terlikleriniz bekleyecek. Melissa marka ayakkabılar kokulu şeker kıvamında bir kokusu bulunuyor. Vivienne westwood tasarımına sahip olan bu ayakkabılar üzerinde bulundurduğu koku ve zarif tasarımı nedeniyle daha şimdiden bir çok ayakkabı ödülüne laik görüldü.

Kokulu ayakkabı, ünlü tasarımcı,  melissa markası, 2010 yaz trendi, ayakkabı melissa Polaris 2010 terlik modelleri

Yaz mevsiminin en ideal renklerinden biri haline gelen kahverengi artık hem daha rahat hem de daha şık modeller ile polaris markası altında görücüğe çıkıyor.  Her zevke uygun olan bu modeller hem tasarımsal hem de renk alternatifleri olarak kendini aynı tür terliklerden farklı bir model olarak öne çıkarmaya başaran bu modeller artık eskisinden daha zarif ve parlak.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.