Microsoft Office 2010 ve Hotmail’in Yeni Özellikleri Duyuruldu


Microsoft Office 2010 söz verildiği gibi haziran ayı içerisinde satışa çıkarıldı. Windows XP/Vista/7 işletim sistemleri kullanıcıları Office 2010’un sağladığı bütün nimetlerden belli bir ücret karşılığında faydalanabilecek.

Microsoft Şirketi her zaman olduğu gibi yine kullanıcıların ihtiyaçlarını ve bütçelerini düşünerek Office 2010 için farklı sürümler çıkarmış durumda. Ev ve öğrenci paketi içinde Word, Excel, Powerpoint ve Onenote uygulamaları bulunan Office 2010 ABD’de 150 $’dan satışa çıkarılıyor. Bu paketin içine Outlook konularak oluşturulan ev ve iş paketi 280 $ olarak belirlenmiş ve Access ile Publisher’ında eklenerek oluşturulduğu Office Professional paketi ise 500 $’a satılıyor.

Bunlarla da yetinemeyen kullanıcılar için ise  Hotmail de Office Web App entegrasyonu, Skydrive desteğiyle 10 GB kapasiteli e-posta ekleri depolama alanı gibi özellikler kazanıyor.

ABD’de Microsoft Office 2010 ve Hotmail’in yeni özellikleri kullanıcılara duyuruldu ve Microsoft’un ABD sitesinde Office 2010 bilgileri yer alıyor fakat Türkiye cephesinden hala bir açıklama yapılmadı. Kısa bir süre içerisinde Türkiye’de de resmi bir açıklama bekleniyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.