Mp3 Player İle Müzik Her Yerde Deniz De Bile

Hepimiz müzik ile yaşıyoruz bilhassa gençler için hayatta müzik vazgeçilmez bir parça. MP3 playerlar ile artık müzik her yerde bizimle. Artan bellek kapasiteleri,  şık tasarımları, renk renk çeşitleri, değişen kulaklık çeşitleri ve taşıma kolaylığı ile müziği gittiğimiz her yerde dinleyebiliyoruz.

Grundig mp3 playerlar ile bu zevkinize denizde ve havuzda da devam edebilirsiniz Hydrox modelleri ile suyun altında da müzik zevkinize devam edebilirsiniz. Su geçirmez kulaklıklar ile de kulaklıklarınız bozulmadan istediğiniz kadar müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. En sevdiğiniz şarkıyı dinlerken mavi sular altında ilerlediğinizi düşünün. İşte Grundig size 3 metre derinliğe kadar üç saat boyunca dayanan Hydrox mp3 playerları sunuyor.

mp3 player
mp3 player

Tercih Edilesi Grundig Modelleri

Grundig, Mpaxx 928 Hydrox modeli ile dışarda olduğunuzda giysilerinize veya neopren bandıyla kolunuza rahatça mp3 playerınızı takma olanağını size sunarken entegre lityum polimer pille 7 saate kadar sürekli müzik dinlemenizi sağlar. Klipsi dahil 44x69x20 mm kadar küçük olan bu mp3 player şık su mavisi tasarımı ile de görünümünüzde hoş bir detay halini alacak. Aksesuar olarak size sunduğu deniz gözlüğü ile de hem müzik dinleyecek hem de su altında size muhteşem bir seyir fırsatı tanıyacaktır.

Renkli olmayı sevenlere ise Grundig Mpaxx 940 modeli ile yedi farklı renk seçeneği sunmakta. Turuncu, siyah, pembe, beyaz, yeşil, turkuaz, sarı renk seçenekleri ve şık klips askısı ile trendi takip eden sizlere mps3 player olmanın yanında şık da bir aksesuar olacaktır. 4 GB dahili hafızası, 12 saat pil süresi ile de daha çok şarkı depolamanızı ve daha uzun süre müzik dinlemenizi sağlayan bu mp3 player ile müzik zevkiniz bölünmeyecek. Siz de bu mp3 playerları merak ediyorsanız adresine girerek siz de diğer modellere bakabilir karşılaştırma yapabilir ve size en uygun mp3 player modelini seçebilirsiniz. Bol müzikli günler.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.