Murat Dalkılıç Merhaba Albümü İndir

Sevilen sanatçı Murat Dalkılıç’ın Merhaba adlı yeni albümü çıktı ve müzik marketlerde yerini aldı. Külah isimli şarkısıyla Merhaba albümünde önemli bir çıkış yakalayan Murat Dalkılıç’ın yeni şarkıları yaz aylarında  rağbet göreceğe benziyor.Albümde La Fontaine,Pardon gibi ara ara çıkardığı single parçalarıda eklemeyi unutmamış.Önceki singlelarından olan,La Fontaine şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan sanatçı bu albümüyle de müzikseverlerin beğenisini toplayacak gibi.Slow şarkılarada ağırlık veren Murat Dalkılıç,her kesime hitap etmeyide unutmamış.. Merhaba Merhaba parçasını mutlaka dinlemenizi öneririz.Video klibi ve albümün parçaları için

Sevilen şarkıcı, Uzakdoğu dövüş sanatı olan “Kendo” felsefesini yeni albümü “Merhaba Merhaba”ya yansıttı. Kendo kostümü ile poz veren Dalkılıç, “Bu albümde Kendo felsefesini vurgulamak istedik. Kendimden öncekilere saygı gösterirken, ardımdan gelenleri korumayı amaç edindim” diye konuştu.

Yeni albümünü Sony Müzik’ten çıkaracak olan Murat Dalkılıç’ın çıkış şarkısı ise “Külah” olacak. Yaza damga vurmaya hazırlanan popçu, söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya, düzenlenmesi ise Tolga Kılıç’a ait olan “Külah” adlı şarkıyla yaz aylarında zirveye çıkacağını söyledi.

Murat Dalkılıç Merhaba Albümü ve Şarkıları

01. Dönmem
02. Külah
03. Sarhoş Yakamoz
04. Merhaba Merhaba
05. İmza
06. Çatlat
07. Kıyamadım İkimize
08. Haliyle
09 .Pardon
10. La Fontaine
11. Merhaba Merhaba ( Alaturka )
12. Dönmem ( Club Mix)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.