Mutfakta Açık Raf Kullanımı

Son yıllardaki dekorasyon modasındaki değişimler de gösteriyor ki. Dekorasyon modası da tekstil modası gibi 70-80 li yıllara dönüyor. Son zamanlarda kadınlar evlerine açık rafları tercih ediyor.

Mutfaklarda Açık Raf Sistemleri
Mutfaklarda Açık Raf Sistemleri

Genellikle küçük mutfaklarda tercih edilen açık raf sistemi kadınların son yıllardaki gözdesi haline gelmiş durumda. Şıklık açısından da kapalı mutfak dolaplarına nazaran daha şık duruyor ve daha az yer kaplıyor.

Açık raf sistemlerine bir de kullanım açısından bakacak olursak, kapalı raflarda tek tek bardak tabak aramak yerine herşeyi bir bakışta görebilirsiniz. Bu sizin evinize gelen yabancı bir misafir içinde pozitif bir olay olur.

Yazlık evlerde daha çok az mutfak araçları bulunan evlerde tercih edilen açık mutfak sistemleri son yılların yeni gözdesi olmaya devam ediyor. Bazı mutfakların karakterlerine daha uygun olan açık rap sistemi, kadınlar üstünde son derece kolaylık sağlıyor sıcak bir hava yaratıyor…

Mutfaklarınız sizi sıkmaya mı başladı? Yenilik mi yapmak istiyorsunuz? Eski dolaplarınızı çıkartıp yerine rafları koymayı deneyebilirsiniz. Bu sizin için daha kolay ve ekonomik olacaktır.

Mutfagın dekorasyonuna göre ahşap, cam, metal gibi malzemelerden üretilmiş raflar kullanılabilir. En çok tercih edilen raf çeşitleri ahşap olduğu gözlenmiştir…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.