Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Android Uygulamaları

Android’in uygulama mağazası görülmedik bir hız ile büyümeye devam ediyor. Google Play’de yer alan uygulama sayısının bir milyar rakamına yaklaşıyor olması da dikkatlerden kaçmazken App Store ile arasında ki farkı korkunç bir hız ile kapatıyor.

 

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Android Uygulamaları
Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Android Uygulamaları

Bu bir anlamda uygulamalar savaşı haline dönüşürken gelecek günlerde google uygulamalarının özellikle artan telefon sayıları ile birlikte 30 milyarın üzerine çıkacağı düşünülüyor. Bu konuda dikkatleri  üzerinde toplayan bir diğer önemli husus ise yeni programların ve yeni özelliklerin bir arada bulunuyor olmasıdır. Özellikle uygulamalar bakımından ön plana çıkan artılar bu şekilde dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Aynı şekilde sadece iOS için yazılan ve başka bir alanda bulunmayan uygulamaların sayısının azalmaya başlaması da iOS’a yönelik olan bağımlılığın azalmasına neden oluyor. Böyle hususlar söz konusu olduğu zaman Apple’ın harita ile yaptığı yanlışları google ürünlerinin etkili bir şekilde kapatıyor olması da dikkatleri üzerinde toplayan diğer bir konu başlığı olarak ön plana çıkmaktadır. İşte mutlaka sahip olmanız gereken programlardan bazıları: mxplayer, pocket, instagram yandex maps…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.