Nedir Bu Estetik Dedikleri

Nedir Bu Estetik Dedikleri?

Mankenlerin peşinden koştuğu, kocaların delicesine sinir olduğu, genç kızların gelişim döneminde ilgi duyduğu, yaşlandığı gerçeğiyle yüzleşmek istemeyen bayanların en büyük tutkusu: ESTETİK’den bahsedeceğiz sizlere.

the image

Estetik, güzelliğin temsili haline gelmiş bir kelimedir ki Estetik cerrahi de insanlara diledikleri o güzelliği sunan modern lamba cini haline gelmiştir. Estetiğe ihtiyaç duyan kişiler değişkenlik göstermektedir. Bir kaza sonucu yüzünde iz kalan küçük bir kızdan, ihtiyarlık belirtilerini yok etmek isteyen Ajda Pekkan gibi ileri yaştaki sanatçılara kadar genişleyen bir talep kitlesi vardır. estetik resimleri

Peki estetik nerelerde kullanılır?

– Cerrahi operasyonların izlerini kapatmakta.
– Kazalar sonucu oluşan yanık, kesik gibi izlerin kapatılmasında.
– Vicudun farklı bölgelerinde gerdirme, büyütme, küçültme gibi operasyonlarda.
– Burun kırıkları gibi sağlığı da tehdit eden durumlarda.

Gelişen internet dünyasının da Estetik türkiye gibi sitelerden vicudun hangi bölgesinde hangi işlemin yapılabildiği üzerine bilgileri edinebilir, daha önce yapılmış operasyonların önceki ve sonraki hallerini görebilirsiniz.

Fiziksel sağlık açısından bir zararı olmadığı gibi, estetik cerrahi çoğu zaman fiziksel görüntüsü nedeniyle psikolojik sıkıntıları olan bayanlar için mutluluğa açılan bir kapı olmaktadır.

Estetik hakkında merak ettikleriniz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.