Nintendo Wii U Ne Zaman Çıkıyor

Nintendonun yeni oyun konsolu Wii U’nun Avrupa’da ve Amerika’da Piyasaya çıkacağı tarihler belli oldu. Japonya’da 8 aralık tarihinde piyasaya sürülecek olan yeni Nintendo’nun 18 Kasım’da Amerika’da 30 Kasım’da da Avrupa’da raflardaki yerini alacağı açıklandı. Nintendo wii U basic ve premium olmak üzere iki paket halinde satışa sunulmaktadır.

Peki bu paketlerin içinde neler var diye soracak olursanız; basic paketin içinde, 8GB belleğe sahip beyaz Nintendo wii U, beyaz gamepad, adaptörü ve bunun yanında HDMI kablosu yer almaktadır. Premium pakette ise 32 GB belleğe sahip siyah Nintendo Wii U, siyah gamepad, adaptörü, oyun standı, HDMI kablo, gamepad yuvası ve Nintendo Network Premium üyeliği yer almaktadır.

Nintendo Wii U Ne Zaman Çıkıyor
Nintendo Wii U Ne Zaman Çıkıyor

Nintendo çıkardığı konsollar ile adından dünya üzerinde sıkça söz ettirmektedir. Yaratıcılığın ön plana çıktığı bu oyun konsolları muhteşem oyun kalitesiyle insanları heyecanlandıran bir yapıya sahip olmuştur. Nintendo Wii bilindiği üzere o hep istenilen oyunu gerçek gibi oynama arzusunu kullanıcıda her geçen gün daha belirgin hissettirmeyi başarmış ve bu sayede piyasada adeta nam salmış bir oyun konsolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlk günkü yapısından bu yana bakıldığında aslında ne kadar büyük gelişme ve büyüme kaydettiğinide açıkça görebilmek mümkündür. Nintendo oyun konsolları ile oyun oynamak büyük bir heyecan ve zevk vermektedir. Sıradışı yapısı ile bu oyun konsolları daha çok gelişime ayak uyduracağa ve adeta bizlerin ağzını açık bırakacak derecede şaşırtacak daha birçok adıma adım atacağa benzemektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.