Otobüs Şirketleri Tek Çatıda Buluştu

Bilindiği gibi uçak biletlerini bütün hava yolu şirketleri ile birlikte değerlendirerek almaya imkan tanıyan pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu da kullanıcıların en uygun şekilde uçak bileti almalarını sağlar. Diğer bir deyiş ile karmaşık yapılardan kurtularak farklı adreslerde dolaşmayı ve buna uygun hareket etmeyi daha mümkün hale getirmektedir.

Otobüs Şirketleri
Otobüs Şirketleri

Ne yazık ki otobüs biletleri için buna benzer bir uygulama bulunmamaktadır. Bu da yolculuk yapmak isteyen insanların uygun adres aramasını zorunlu hale getirir. Geçtiğimiz günlere hayata geçirilen ve Bilkent Üniversitesinden iki öğrencinin ön plana çıkardığı obilet.com adresi ile otobüs bileti almak daha kolay oldu.

İnternette kendisine hak ettiği yeri rekabet ve yatırım eksikliğinden dolayı bulamayan pek çok firma da kendisini bu site aracılığıyla tanıtma ve yeni yolcular edinme fırsatına ulaştı. Farklı şekillerde otobüs biletleri satın almak için yapılması gereken en iyi işlem diğer adreslerde dolaşmak yerine obilet.com adresine girerek uygun şehirlerin tercih edilmesi olmalıdır. Bu şekilde son derece kolay bir şekilde bilet sahibi olabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.