Oyuncak Hikayesi 3 Yakında Sinemalarda

1995 yılında, oyuncakların gizli yaşamını anlatmak için Pixar ve Disney yapımcılıyla “Toy Story” yani Oyuncak Hikayesi serisi gün yüzüne çıkmıştı.Filmin insan karakteri Andy’nin Şerif Woody’den başka oyuncuya(Buzz’e) merak sarmasıyla başlayan film, tehlike dolu maceralarla seyircisine biraz heyecan biraz da komik anlar yaşatmıştı.4 yıl sonra yani 1999 yılında serinin 2. vizyona çıkacak ve yine izleyenler tarafından beğenilecekti.Serinin 2. filminde; Andy tatil için kovboy kampına gider ancak Şerif Woody’i götürmez.Oyuncak koleksiyoncusunun Woody’i kaçırmasıyla diğer oyuncak arkadaşları Woody’i, Andy gelmeden önce bulmak zorundalardır.Oyuncak Hikayesi 2’de de Andy’nin büyümesi konusunda endişeli olan oyuncaklar Oyuncak Hikayesi 3’te bu sorunla karşı karşıyadırlar.Ve macera tekrardan başlar.Serinin 3.sü 2 Temmuz 2010 tarihinde Türkiye’de vizyona girerek seyircisiyle tekrar buluşuyor.
Oyuncak Hikayesi 3 Seslendirmenleri;
Tom Hanks
Robin Williams
Whoopi Goldberg
Michael Keaton
Tim Allen
Joan Cusack
R. Lee Ermey
Bonnie Hunt
Timothy Dalton
Wallace Shawn
Jeff Garlin
Blake Clark
Estelle Harris
John Morris
Ned Beatty
Teddy Newton
Tom Kenny
beatrice miller
Don Rickles
James Anthony Cotton
Jodi Benson
John Ratzenberger
Kristen Schaal
Laurie Metcalf
Lee Unkrich
Samantha Harvey
Oyuncak Hikayesi 3 Film Konusu;
Andy’nin üniversiteye hazırlanması Woody ve Buzz için büyük bir sorun haline gelir.Bu sorunu çözmek isteyen Woody ve Buzz, bu seride maceradan maceraya atılırlar.
Oyuncak Hikayesi 2 Film Konusu;
Oyuncak koleksiyoncusunun Woody’i kaçırmasıyla başlayan film, Buzz ve diğer oyuncakların macera dolu anlarını ekrana getirir.Bütün amaçları Woody’i Andy’den önce oyuncak koleksiyoncusunun elinden kurmaktır.
Oyuncak Hikayesi Film Konusu;
Buzz Lightyear adında yeni oyuncağın Andy’ye hediye edilmesiyle, Şerif Woody’nin önemini yitirmesine sebep olur.Yanlış anlaşılma sonucu Woody’nin bu anlaşılmayı önlemeye karşı Buzz ile yaşadığı tehlike dolu maceraları anlatır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.